Masz pytania? Skontaktuj się z nami +48 792 555 086 lub sklep@swiadectwaonline.pl

Gdzie zlecić przygotowanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej? 10 pytań, które pomogą w wyborze najlepszej firmy.

Wybór eksperta od świadectw energetycznych to kluczowa decyzja dla każdego właściciela nieruchomości. Nie jest to jednak łatwy proces, a my w www.swiadectwaonline.pl, rozwiązujemy ten problem, pomagając zdobyć świadectwo charakterystyki energetycznej w sposób prosty i przejrzysty. Oto 10 pytań, które powinieneś zadać przed wyborem usługi ?

10 Pytań, na które warto znać odpowiedź przed złożeniem zamówienia Świadectwa Charakterystyki Energetycznej.

Pytanie 1 – Czy ekspert posiada właściwe certyfikaty i uprawnienia?

Nasz zespół pracuje pod kierownictwem inż. Aleksandry Baran wpisanej do Centralnego Rejestru Osób Uprawnionych do wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej, nr uprawnień 21787.

Pytanie 2 – Jakie doświadczenie ma ekspert w ocenie budynków o podobnym charakterze? 

Nasza spółka działa od 2015 roku, w zespole posiadamy ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości min. w zakresie prowadzenia procesów deweloperskich, wyceny i przygotowywania operatów szacunkowych.

Pytanie 3 – Jakie technologie i metodologie są stosowane w procesie przygotowania Świadectwa Energetycznego?

Korzystamy z najnowszych technologii, co zapewnia precyzję i rzetelność. W pracy wykorzystujemy licencjonowany program Audytor OZC 7.0 Pro umożliwiający modelowanie cieplne budynków w 3D. Pracujemy w oparciu o metodę obliczeniową – dowiedz się więcej o metodologii. Pracę wykonujemy bazując na obowiązujących aktach prawnych tj. rozporządzenia i ustawy.

Pytanie 4 – Czy są jakieś referencje od poprzednich klientów?

Wybrane opinie klientów z Facebook: Anna Piekut – “z całego serca polecam firmę. Miła obsługa, pomoc w każdej sytuacji. Jeszcze raz dziękuję”. Monika Piotrowska – Świadectwo wykonane szybko i sprawnie, w razie niejasności pomoc. Polecam.” Agnieszka Kasperaszek – świadectwo wykonane bardzo szybko, poprawione bez żadnych dodatkowych kosztów mimo mojej pomyłki. Polecam.

Pytanie 5 – Jak długo trwa proces realizacji zamówienia świadectwa charakterystyki energetycznej i jakie są koszty?

Sam proces na platformie www.swiadectwaonline.pl jest bardzo intuicyjny i przyjazny, złożenie zamówienia trwa mniej niż 3 minuty, a dokument gotowy ejst nawet na następny dzień. Realizacje deweloperskie przygotowujemy nawet do 3 dni roboczych. Aktualnie posiadamy najniższe ceny w Polsce – świadectwo charakterystyki energetycznej mieszkania wykonujemy od 240 zł, świadectwo charakterystyki energetycznej domu i lokalu użytkowego już od 399 zł.

Sprawdź jakie informacje i dokumenty są potrzebne do zamówienia świadectwa energetycznego.

Pytanie 6 – Czy ekspert oferuje jakieś dodatkowe usługi czy doradztwo?

W razie potrzeby omówienia wyników chętnie porozmawiamy i wytłumaczymy wynik świadectwa – bez dodatkowych kosztów ?

Pytanie 7 – Jakie są gwarancje jakości usługi?

Gwarancja to nasze doświadczenie, know-how, umiejętne wykorzystywanie najnowszych technologii i posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie OC. Najlepszą referencją są setki zrealizowanych projektów i opinie zadowolonych Klientów.

Pytanie 8 – Czy jest możliwość śledzenia procesu online?

Oferujemy omówienie wyników świadectwa przed oficjalnym wgraniem do centralnego rejestru charakterystyki energetycznej, jeśli klient zgłosi takie zapotrzebowanie w momencie składania zamówienia.

Pytanie 9 – co jeśli się pomylę i zorientuje się po złożeniu zamówienia?

Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu – każdemu zdarza się pomyłką, skontaktuj się z nami i wypracujemy wspólnie dogodne rozwiązanie problemu.

Pytanie 10 – czy ekspert angażuje się w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska?

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój, co odzwierciedla nasze wartości. Wspieramy edukację w zakresie nowinek prawnych, ekologii oraz efektywności energetycznej.

Podsumowanie

Wybór eksperta od świadectw energetycznych nie musi być trudny. W www.swiadectwaonline.pl naszą misją jest rozwiązywanie problemu naszych Klientów związanego z koniecznością zdobycia Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. Nasze wartości i przewagi konkurencyjne sprawiają, że jesteśmy najlepszym wyborem – skontaktuj się z nami.

www.swiadectwaonline.pl to najbardziej przyjazna platforma do zamawiania Świadectw Charakterystyki Energetycznej Online.

Naszym celem jest uwolnienie naszych klientów od problemu zdobycia dokumentu SCHE.
Zespół swiadectwaonline.pl
Strona główna > Gdzie zlecić przygotowanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej? 10 pytań, które pomogą w wyborze najlepszej firmy.
Masz pytanie? Skontaktuj się!
+48 792 555 086 sklep@swiadectwaonline.pl